RodiCare Derma

RodiCare® Derma

Doplnkové krmivo pre trpasličích králikov, morčatá a malé hlodavce. Na podporu pokožky, vlasov a pazúrov .

RodiCare® Derma obsahuje množstvo živín, ktoré sú potrebné pre zdravie pokožky, vlasov a pazúrov. Obsahuje oleje s vysokým podielom esenciálnych mastných kyselín a α- a y-tokoferolov. RodiCare® Derma je navyše obohatený o fytosteroly, ktoré sa v rastlinách vyskytujú prirodzene v malom množstve, ako aj o zinok, selén a biotín.

Info:

Špeciálne rastlinné oleje slúžia ako zdroj omega-3 a -6 mastných kyselín, ktoré významne prispievajú k udržaniu normálnej funkcie kože.Riasový olej je bohatý na kyselinu dokosahexaénovú (DHA).Rastlinné oleje tiež dodávajú prírodné a- a y-tokoferoly, ktoré sú potrebné na ochranu pred voľnými radikálmi.Lopúch a praslička sú bohaté na kyselinu kremičitú.Kôra topoľa obsahuje salicín, ktorý sa v tele premieňa na kyselinu salicylovú.Fytosteroly sú uložené vo vrchných vrstvách kože, čím zlepšujú jej ochranné ​​( bariérové ) vlastnosti.Zinok, selén a biotín sú stavebné zložky kože a vlasov.

Zloženie:

ľanový olej 28%, sójový olej 21,5%, [lopúch , praslička, topoľová kôra] suspendovaná v sezamovom oleji, každá 5,7%, slnečnicový olej 5,3%, brutnákový olej 4,5%, riasový olej 2,5%, fytosteroly 1,5%, kukuričný olej 1%, prasličkový prášok 0,05%.Doplnkové látky:Analytické zložky:

Bielkoviny 0,0 %

Oleje a tuky 92,0 %

Popol 0,0 %

Vláknina 0,0 %

omega-3 mastné kyseliny 17,6%.

Prídavné látky na 1000 ml:

Nutričné prídavné látky:

vitamín E 10,0 mgvitamín C 20,0 mgvitamín D / vitamín D3 20 000 I.U.selén vo forme seleničitanu sodného 1,0 mgsíran zinočnatý heptahydrát 200,0 mgbiotín 50,0 mg

Odporúčané dávkovanie:

Podávať prostredníctvom krmiva, v závislosti od telesnej hmotnosti: Myš, trpasličí škrečok: 1 stlačenie dávkovačaŠkrečok, osmág degu: 2 stlačenia Potkan, činčila: 3 stlačeniaMorča: 3 - 5 stlačeníTrpasličí králik: 5 - 8 stlačení Ak je to možné, dávka sa má rozdeliť na dve alebo viac jedál.Odporúčaná dlžka podávania: 2 mesiace. Doba podávania sa môže v prípade potreby predĺžiť. Vzhľadom na vyšší obsah zinku a selénu v porovnaní s kompletným krmivom, môže toto doplnkové krmivo tvoriť maximálne 50% dennej kŕmnej dávky u trpasličích králikov, morčiat a drobných hlodavcov. Poznámka: Pred prvým použitím, je potrebné viackrát stlačiť pumpu na dávkovači. Uchovávajte pri teplote do 25 ° C. Po otvorení spotrebujte.
Balenie: 50 ml nádobka

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: α DE NI 4 457 01

Šarža/Lot: viď originálne balenie

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie