INFO:

ReConvales® Artrin

- podpora metabolizmu kĺbov v prípade osteoartritídy 

- vhodný pre staršie zvieratá s príznakmi opotrebovania chrupavky

- je vhodný pre zvieratá s kĺbmi vystavenými nadmernému namáhaniu v dôsledku natiahnutia alebo zranenia

- obsahuje: omega-3 mastné kyseliny, zinok, meď, mangán, vitamín E- pre rozklad voľných radikálov, DL-metionín - s obsahom bioaktívnej síry Glyko-zaminoglykány (GAG) chondroitín a glukozamín  

ReConvales Artrin

ReConvales® Artrin 

Diétne doplnkové krmivo pre psy a mačky.

Podpora metabolizmu kĺbov v prípade osteoartritídy.

ReConvales® Artrin dodáva kĺbom špecifické vysoko kvalitné živiny. Zabraňuje nedostatkom spôsobeným nedostatočnou výživou a je zvlášť vhodný pre - staršie zvieratá s príznakmi opotrebovania chrupavky a zvieratá s kĺbmi vystavenými nadmernému namáhaniu v dôsledku natiahnutiatia alebo zranenia. 

Základné výživové vlastnosti: 

Minimálny obsah sušiny v celkových omega-3 mastných kyselinách 3,3% a kyseliny eikozapentaénovej (EPA) 0,38% a kyseliny dokosahexaénovej (DHA) 0,28%. Obsahuje zvýšené hladiny metionínu a mangánu. Adekvátna hladina vitamínu E.Zloženie: Deriváty rastlinného pôvodu (čertov pazúr 0,5%, vrbová kôra 0,5%), mäso a živočíšne deriváty (chondroitín 1%), oleje a tuky, minerály, kvasinky, mäkkýše a kôrovce 1% )

Doplnkové látky:

Analytické zložky:

Surová bielkovina   3.9 % 

Surové oleje a tuky   3.5 %

Surová vláknina   0,7%

Popol   2,0%

Omega-3 mastné kyseliny   0,56%

Eicosapentaenová kyselina (EPA)   0,27%

Kyselina dokozahexaénová (DHA)   0,18% 

Mangán   0,01% 

Methionín   0,1%

Vitamín E   0,07%

Vlhkosť   83% 

Informácia:

Glykozaminoglykány (GAG) chondroitín a glukozamín sú dôležité zložky chrupavky potrebné na podporu väzobnej kapacity tekutín a elasticitu chrupavky. Omega-3 mastné kyseliny sú schopné ovplyvniť kĺbový metabolizmus pozitívne v prípadoch osteoartritídy. Zelené mušle majú vysoký obsah omega mastných kyselín, stopové prvky (zinok, meď, mangán), prírodné antioxidanty, vitamín E a organický oxid kremičitý. Mangán je základným stopovým prvkom pre metabolizmus chrupavky. DL-metionín poskytuje vysoko bioaktívnu síru.Vŕbová kôra obsahuje salicín, ktorý je premenený na kyselinu salicylovú v tele. Čertov pazúr doplňuje stravu cennými sekundárnymi rastlinnými látkami. Vitamín E je potrebný na degradáciu voľných radikálov.

Prídavné látky na 1000 ml:

Nutričné prídavné látky:

Vitamín A 1,500 IUVitamín D3 1650 IUTaurín 1,380 mg, DL-Metionín 1,000 mg, Železo-Fe, železitý chelát pre hydrolýzu aminokyselín 11,5 mg, Mangán-Mn, chelát mangánu aminokyselín hydrát 100 mg, Zinok-Zn, chelát zinku hydrátov aminokyselín 7 mg.  

Ďalšie informácie: Neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky. Bez laktózy a glukózy. Neobsahuje žiadne mliečne výrobky, obilie alebo sóju. 

Odporúčané dávkovanie: 

Mačky s hmotnosťou:

do 5 kg 2 x denne 5 ml 

nad 5 kg 2 x denne 7,5 ml 

Psy na každých 5 kg telesnej hmotnosti 2 x denne 5 ml

Odporúčaná dlžka úžívania: do 3 mesiacov. 

ReConvales® Artrin sa môže aplikovať samostatne alebo s krmivom.  

Odporúča sa, aby sa pred použitím alebo pred predĺžením obdobia použitia požiadalo o stanovisko veterinára. Pred použitím pretrepte! Po otvorení produkt uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 10 dní. 

Čas použiteľnosti: 36 mesiacov 

Balenie: 3 x 90 ml

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: α DE MV 10002 K

Šarža/Lot: viď originálne balenie

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie