ReConvales Artrin

Diétne doplnkové krmivo pre psy a mačky.

Podpora metabolizmu kĺbov v prípade osteoartritídy.ReConvales® Artrin dodáva kĺbom špecifické vysoko kvalitné živiny. Zabraňuje nedostatkom spôsobeným nedostatočnou výživou a je zvlášť vhodný pre:· staršie zvieratá s príznakmi opotrebovania chrupavky· zvieratá s kĺbmi vystavenými nadmernému namáhaniu v dôsledku natiahnutiatia alebo zranenia. Základné výživové vlastnosti: Minimálny obsah sušiny v celkových omega-3 mastných kyselinách 3,3% a kyseliny eikozapentaénovej (EPA) 0,38% a kyseliny dokosahexaénovej (DHA) 0,28%. Obsahuje zvýšené hladiny metionínu a mangánu. Adekvátna hladina vitamínu E.Zloženie: Deriváty rastlinného pôvodu (čertov pazúr 0,5%, vrbová kôra 0,5%), mäso a živočíšne deriváty (chondroitín 1%), oleje a tuky, minerály, kvasinky, mäkkýše a kôrovce 1% )Doplnkové látky:Analytické zložky:
Surová bielkovina 3.9 % Surové oleje a tuky 3.5 %Surová vláknina 0,7%Popol 2,0%omega-3 mastné kyseliny 0,56% Eicosapentaenová kyselina (EPA) 0,27%Kyselina dokozahexaénová (DHA) 0,18% Mangán 0,01% Methionín 0,1%Vitamín E 0,07%Vlhkosť 83% Informácia:Glykozaminoglykány (GAG) chondroitín a glukozamín sú dôležité zložky chrupavky potrebné na podporu väzobnej kapacity tekutín a elasticitu chrupavky. Omega-3 mastné kyseliny sú schopné ovplyvniť kĺbový metabolizmus pozitívne v prípadoch osteoartritídy.Zelené mušle majú vysoký obsah omega mastných kyselín, stopové prvky (zinok, meď, mangán), prírodné antioxidanty, vitamín E a organický oxid kremičitý. Mangán je základným stopovým prvkom pre metabolizmus chrupavky.DL-metionín poskytuje vysoko bioaktívnu síru.Vŕbová kôra obsahuje salicín, ktorý je premenený na kyselinu salicylovú v tele. Čertov pazúr doplňuje stravu cennými sekundárnymi rastlinnými látkami. Vitamín E je potrebný na degradáciu voľných radikálov.Prídavné látky na 1000 ml:

Nutričné prídavné látky:

Vitamín A 1,500 IUVitamín D3 1650 IUTaurín 1,380 mgDL-Metionín 1,000 mgŽelezo-Fe, železitý chelát pre hydrolýzu aminokyselín 11,5 mgMangán-Mn, chelát mangánu aminokyselín hydrát 100 mgZinok-Zn, chelát zinku hydrátov aminokyselín 7 mg Ďalšie informácie: Neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky. Bez laktózy a glukózy. Obsahuje žiadne mliečne výrobky, obilie alebo sóju. Odporúčané dávkovanie: ReConvales® Artrin sa môže aplikovať samostatne alebo s krmivom. Mačky s hmotnosťou do 5 kg 2 x denne 5 ml nad 5 kg 2 x denne 7,5 ml Psy na každých 5 kg telesnej hmotnosti 2 x denne 5 ml Odporúčaná dlžka úžívania: do 3 mesiacov. Odporúča sa, aby sa pred použitím alebo pred predĺžením obdobia použitia požiadalo o stanovisko veterinára. Pred použitím pretrepte! Po otvorení produkt uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 10 dní. Čas použiteľnosti: 36 mesiacov Balenie: 3 x 90 ml

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: α DE MV 10002 K

Šarža/Lot: viď originálne balenie

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie

Vložte svoj text