ReConvales AntiPhos

INFO:

Uhličitan vápenatý obsiahnutý v ReConvales® AntiPhos znižuje absorpciu fosfátov z potravy, pretože viaže fosfáty obsiahnuté v potravinách a tým znižuje absorpciu fosfátov v čreve. Okrem toho ReConvales® AntiPhos poskytuje zvieratám tekutiny, vitamíny a stopové prvky. Navyše je mimoriadne chutná, čo podnecuje k jedlu zle sa stravujúce zvieratá.

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy s uhličitanom vápenatým

Info:

Reconvales antiphos obsahuje uhličitan vápenatý. Okrem toho ReConvales® AntiPhos poskytuje zvieratám tekutiny, vitamíny a stopové prvky. Navyše je mimoriadne chutná, čo podnecuje k jedlu zle sa stravujúce zvieratá.

Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, minerálne látky (uhličitan vápenatý 2,1%) Analytické zložky: hrubý proteín 4% hrubá vláknina 0,5% hrubý tuk 4,5% hrubý popol 4,3% vlhkosť 82,5%

Doplnkové látky na 1000 ml: Výživové doplnkové látky: Vitamín A 1 500 IU Vitamín D3 1 650 IU Taurín 1 380 mg Železo ako hydrát chelátu aminokyselín železa (II) 40 mg Mangán ako aminokyselina hydrát chelátu mangánu 7 mg Zinok ako aminokyselina chelát zinku 7 mg hydrát

Doplňujúce informácie: 10 ml obsahuje 210 mg uhličitanu vápenatého. Bez farbív a konzervačných látok. Bez laktózy a glukózy. Bez mlieka, obilnín a sóje.

Kŕmne odporúčanie: Podávať s krmivom, s jedlom.

Mačky s hmotnosťou do 5 kg dostávajú 5 ml 2x denne, nad 5 kg dostávajú 2x denne 7,5 ml.

Psy dostávajú 5 ml 2x denne na každých 5 kg telesnej hmotnosti.

V prípade potreby je možné prípravok podávať nepretržite.

Poznámky: Voda by mala byť vždy voľne dostupná.

Poznámky:.

Pred použitím pretrepte! Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 10 dní. Trvanlivosť: 36 mesiacov

Trvanlivosť: 36 mesiacov

Balenie: 3 x 90 ml fľaštičky

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: DE SH 104001

Šarža/Lot: viď originálne balenie

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie