Ako sa so zvieratkom dohodnúť na podávaní liekov.

17.05.2019

Poznáme to asi všetci. Väčšina psov a mačiek dobrovoľne neužíva tablety. Aj krátkodobá liečba sa môže zvrhnúť na nočnú moru. Ukrývať tablety do "klobásky" je pomerne nepraktické a pri mnohých pacientoch s ochoreniami tráviaceho traktu aj nevhodné. Tak ako na to lepšie?


Či už je to očkovanie u veterinára alebo odstránenie kliešťa doma - chutná ReConvales® Päppelpasta je veľmi vhodná na odpútanie zvierat od malých nepríjemností. Väčšina psov a mačiek nechce dobrovoľne užívať tablety. Teraz je tu možnosť, ukrývať tablety v paste.


ReConvales® Päppelpasta je vynikajúci lososový krém s množstvom čerstvého lososa, taurínu a kôpru, ktorý je u zvieratiek obľúbený kvôli svojej mimoriadne lahodnej vôni a chuti. Zároveň môže poslúžiť aj na stimuláciu chuti do jedla. ReConvales® Päppelpasta sa môže zmiešať s krmivom, aby sa zvýšil príjem krmiva. Keďže ReConvales® Päppelpasta neobsahuje limitujúce prísady, môže byť kŕmená v ľubovoľnej miere. Losos obsahuje vysoko kvalitné omega 3-mastné kyseliny, taurín je esenciálna aminokyselina pre mačky a stimuluje chuť do jedla a trávenie.