INFO:

HepatoSan® 1600

- tablety pre psy a mačky podporujúce funkciu pečene pri chronickej pečeňovej nedostatočnosti

- obsahujú ostropestrec mariánsky, artičoky, kurkumu a živiny podporujúce metabolizmus pečene ako lecitín a cholín

- napomáhajú detoxikácii pečene a uľahčujú trávenie

HepatoSan 1600

HepatoSan® 1600 je doplnkové krmivo pre psov a mačky na podporu funkcie pečene pri chronickej pečeňovej nedostatočnosti.

Poskytuje dôležité živiny, ako sú vitamíny, minerály, lecitín a cholín, ktoré musia byť prijímané v dostatočnom množstve na udržanie metabolizmu pečene. Okrem toho HepatoSan ® 1600 obsahuje ostropestrec mariánsky, artičoky a kurkumu. Semená ostropestreca mariánskeho, listy artičokov a kurkuma dopĺňajú stravu o cenné sekundárne rastlinné látky. Mannanoligosacharidy (droždie BioMos ® 16%) prispievajú k zdravému imunitnému systému. Cholín slúži ako východiskový materiál pre syntézu fosfatidylcholínu. Lecitín emulguje tuky, čím uľahčuje trávenie. Prebiotický inulín z čakanky podporuje pozitívnu črevnú flóru. Vitamín B2, B12 a biotín sa podieľajú na mnohých metabolických procesoch. Vitamín C, vitamín E a selén sú potrebné na odbúravanie voľných radikálov. Okrem toho obsahuje bentonit.


Zloženie: droždie 26,8%, semená ostropestreca 11,2%, spracovaná živočíšna bielkovina (hydinová pečeň), čakankový inulín 5%, fosforečnan vápenatý, artičokové listy 1,6%, kurkuma 0,8%, kukuričný lepok, suché riasy (Chlorella vulgaris), magnézium stearát, chlorid sodný, oxid horečnatý 

Analytické zložky: 

Hrubý popol   9,7 % 

Hrubá vláknina   10,1 % 

Hrubý tuk   11,3 % 

Hrubý proteín   17,2 %

Doplnkové látky na kg: 

Nutričné doplnkové látky: vitamín E - 2 400 mg, vitamín C - 4 000 mg, vitamín B2 - 280 mg, vitamín B 12 / kyanokobalamín - 160 μg, biotín - 8 mg, cholínchlorid - 13 440 mg, selén ako seleničitan sodný - 8 mg, 

Technologické doplnkové látky: bentonit - 28 000 mg, kieselitíny kremelina čistená - 16 000 mg 

Dostupné vo vašej veterinárnej ambulancii.

Kŕmne odporúčanie: 

1 tableta na 10 kg telesnej hmotnosti denne. 

V prvých 1 - 2 týždňoch možno dávku v prípade potreby zdvojnásobiť. 

Odporúčaná dĺžka podávania: až do 6 mesiacov

Čerstvá voda by mala byť vždy voľne dostupná. Pre zvýšený obsah selénu a bentonitu by sa nemalo prekračovať odporúčané kŕmne množstvo. Je potrebné vyhnúť sa súbežnému perorálnemu podávaniu makrolidov.

Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25°C. 

Balenie: 51,2g (32 tabliet) 

Identifikačné číslo šarže / minimálnej trvanlivosti: viď originálne balenie

Výrobca: DE BY 00059

Zodpovedný za označovanie: alfavet Tierarzneimittel GmbH Leinestr. 32, 24539 Neumünster