ENZYMOPANK®

INFO: EnzymoPank® podporuje nedostatočné trávenie u psov a mačiek s exokrinnou pankreatickou insuficienciou prostredníctvom tráviacich bylín, ako je fenikel,harmanček a kocúrnik.

EnzymoPank ® navyše obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu B 12, pretože bežné aktívne vstrebávanie vit B 12 je u zvierat s exokrinnou pankreatickou insuficienciou narušené (nedostatok vnútorného faktora pre absorpciu

vitamínu B12). Hladina vitamínu B12 v krvi môže byť kompenzovaná zodpovedajúcim spôsobom, prostredníctvom vysokého príjmu v potrave.

Prasací pankreas poskytuje vysokoaktívne tráviace enzýmy (lipázu, amylázu, proteázu), ktoré zabezpečujú primerané trávenie.

Fenikel , harmanček a kocúrnik obyčajný zlepšujú trávenie a ukľudňujú črevo.

Poznámka: Pri exokrinnej pankreatickej insuficiencii podávajte ľahko stráviteľné krmivo s nízkym obsahom tuku. Zvieratá s exokrinnou pankreatickou insuficienciou by mali byť kŕmené 2 - 4 x denne.EnzymoPank primiešavajte do krmiva pred jeho podaním

ENZYMOPANK®

Doplnkové krmivo pre psov a mačky

EnzymoPank® podporuje trávenie u psov a mačiek prostredníctvom tráviacich bylín, ako je fenikel,harmanček a kocúrnik.

EnzymoPank ® navyše obsahuje vitamín B 12. Hladina vitamínu B12 v krvi môže byť kompenzovaná zodpovedajúcim spôsobom, prostredníctvom vysokého príjmu v potrave.

Prasací pankreas poskytuje vysokoaktívne tráviace enzýmy (lipázu, amylázu, proteázu), ktoré zabezpečujú primerané trávenie. Fenikel , harmanček a kocúrnik obyčajný zlepšujú trávenie a ukľudňujú črevo.

Základné nutričné vlastnosti:Vysoko stráviteľné, s nízkym obsahom tuku.Zloženie:Vedľajšie živočíšne produkty (bravčový pankreas) 51%, zemiaky, škrob, bravčová želatína, feniklové semienko 2%, kvet harmančeka sušený 2 %, kocúrnik 2 %, mohave juka(yucca schidigera)Analytické komponenty:Hrubý proteín 38,7 % Hrubá vláknina 0,8 %Hrubý tuk 1,0 % Hrubý popol 2,9 %Prídavné látky na kg:Nutričné ​​fyziologické doplnkové látky:Vitamín B12 / kyanokobalamín 120 000 mcgOdporúčanie na kŕmenie:Podávajte prí kŕmení s každým jedlom.

Pri telesnej hmotn

Veľkosť balenia: 100g, 500g

ostido 10 kg na jedlo 1 odmerkaod > 10-20 kg na jedlo 2 odmerkynad 20 kg na jedlo 3 odmerky(1 odmerka = cca 1 ml / 0,7 g)V prípade potreby je možné darček zdvojnásobiť. Pri dlhšom používaní môže darček v mnohých prípadoch znížiť.Odporúčaný čas kŕmenia:Odporúčaná doba kŕmenia je 3 - 12 týždňov, v prípade potreby aj celoživotne.Pred podávaním sa poraďte so svojím veterinárnym lekárom. .Poznámka: Podávajte ľahko stráviteľné krmivo s nízkym obsahom tuku.

EnzymoPank primiešavajte do krmiva pred jeho podaním.

Skladuje pri teplote do 25°C.

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: DE SN 100016

Šarža/Lot: viď originálne balenie.

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie