DiaTab PRO

DiaTab PRO

Diétne doplnkové krmivo pre psy a mačky.

Dia Tab PRO® Je diétne doplnkové krmivo pre psy a mačky.Žuvacie tablety pre stabilizáciu fyziologického trávenia, počas a po akútnej hnačke.

Je preukázateľné že zdravá črevná mikroflóra nielen nevyhnutná nielen pre zdravie čriev, ale aj pre dobre fungujúci imunitný systém. Ak je črevná flóra nevyvážená, patogénne baktérie môžu vyvolať poruchy trávenia, ako je hnačka.

Dia Tab® PRO je schopný opätovne vyvažovať črevnú flóru, chrániť črevnú sliznicu, zmierniť akútne poruchy absorpcie a podporiť imunitný systém.

Základné nutričné ​​vlastnosti:

Kŕmne doplnky funkčnej skupiny "Stabilizátor črevnej flóry".

Zloženie:

Kvasnice, difosforečnan vápenatý, spracované živočíšne bielkoviny (bravčové), karobová múka, fruktooligosacharidy, chlorid sodný, soli horčíka z organických kyselín (stearín a palmitové kyseliny), chlorid draselný, síran horečnatý

Doplnkové látky:Analytické zložky:

Bielkoviny 15,5 %

Oleje a tuky 1,2 %

Popol 51,5 %

Vláknina 0,4 %

Oleje a tuky 1,2 %

Sodík 0,5 %

Vápnik 5,5 %

Draslík 0,7 %

Fosfor 3,7 %

Prídavné látky na 1000 ml:

Nutričné prídavné látky:

Prídavné látky na kg: Technologická prísada: Bentonit 380 000 mgStabilizátory črevnej flóry: Enterococcus faecium NICMB 10415 5,5 x 1011 CFU / kg

Informácia: Enterococcus faecium je baktéria produkujúca probiotickú kyselinu mliečnu, ktorá ako živý mikroorganizmus môže stabilizovať črevnú flóru. Prebiotické fruktooligosacharidy a jadrá rohovníka slúžia ako živiny podporujúce rast mikroorganizmov, ktorých prítomnosť v čreve je žiaduca, pretože pomáhajú udržiavať zdravú črevnú flóru. Bentonit je hlinitý minerál so silnou schopnosťou napučiavať a nasiaknuť vodu.

Odporúčané dávkovanie:

Žuvacie tablety sa podávajú buď priamo do papule alebo v potrave.

V období akútnej hnačky a dobe zotavovania sa:

Zvieratá s hmotnosťou do 5kg ½ tablety 2 x denne

Zvieratá s hmotnosťou od 5kg do 15 kg 1 tableta 2 x denne

Zvieratá s hmotnosťou od 15 do 25 kg 2 tablety 2 x denne

Zvieratá s hmotnosťou od 25 do 40 kg 3 tablety 2 x denne

Zvieratá s hmotnosťou nad 40 kg 4 tableta 2 x denne

Odporúčaná doba podávania: Až 4 týždne.Predĺženie obdobia kŕmenia je bezpečné.Pred použitím krmiva alebo pred predĺžením obdobia jeho používania by sa malo vyžiadať stanovisko veterinárneho lekára.Podávanie sa môže zopakovať.Tento dietetický doplnkový krmivo obsahuje viac bentonitu ako kompletné krmivo; z tohto dôvodu môže predstavovať iba 5,2% dennej dávky jedla pre psy a mačky.Je potrebné vyhnúť sa súbežnému orálnemu používaniu s makrolidmi. Uchovávajte pri teplote do 25 ° C na suchom mieste!Balenie: 100 g nádobka s cca. 50 tabliet s hmotnosťou 2 g.

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: α FR 49264008

Šarža/Lot: viď originálne balenie

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie

Vložte svoj text