DiaFeli

DIA FELI

Diétne doplnkové krmivo pre mačky obsahuje vyvážené zloženie prírodných ingrediencií pre reguláciu narušených tráviacich procesov. Viaže baktérie, vírusy a toxíny a vodu Chráni a upokojuje črevnú sliznicu ,zlepšuje štruktúru exkrementov a zabraňuje masívnej strate tekutín. Podporuje rast prospešných baktérií (prebiotický efekt). Znižujú podráždenie v gastro-intestinálnom trakte a podporuje chuť k jedlu a tráveniu.

Zloženie:

Sušená ovocná dreň (jablko, citrón) 38,3 %, mrkvová dreň 10%, hydinová pečeň, ryža, múčka z ľanových semien, pivovarské kvasnice, dextróza, chlorid sodný, koreň sladkého drievka 1%, čučoriedky 1%, feniklové semienka 1%, černicové listy 1%, semienka senovky gréckej 1%, chlorid draselný, glukózový sirup. Doplnkové látky: Analytické zložky: Bielkoviny 16,7 %, Vláknina 12,4 %, Popol 10,5 %, Oleje a tuky 5,1 %, Sodík 1,72 %, Draslík 0,91 %, Prídavné látky na 1 kg: Nutričné prídavné látky: Betain ako Betain-Anhydrat 14.360 mg, Železo (ferrous sulphate, monohydrate) 1,664 mg, Technologické prídavné látky: Betonite 20,000 mg,

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte v potrave alebo vo vlažnej vode.

V období akútnej hnačky a dobe zotavovania sa:

Zvieratá o hmotnosti do 3 kg 1 vrecúško na deň(3g)

Zvieratá o hmotnosti nad 3 kg 2 vrecúška na deň (6g)

Ak je to potrebné dávka sa môže zdvojnásobiť. Počas obdobia aplikácie Dia Feli, by mala byť voda prístupná pre zviera počas celého dňa.

Pred použitím alebo o predĺžení doby použitia sa poraďte s odborníkom na výživu alebo s veterinárnym lekárom

Poznámka: je potrebné vyhnúť sa súčasnému podávaniu makrolidov.

Uchovávajte v suchu pri teplote nižšej ako 25°C.

Veľkosti balenia: 6 vrecúšok o hmotnosti 3g.

Distribútor: Catopharm spol. s.r.o., Radlinského 7685/37, 92101 Piešťany.

Výrobca: α DE NI 400 127

Šarža/Lot: viď originálne balenie

Použiteľné do/EXP: viď originálne balenie